Popularne posty

sobota, 30 sierpnia 2014

religie zasłaniają Jezusa

 

 

" Żyć i umrzeć dla chwały Chrystusa " : https://www.youtube.com/watch?v=BESm6ntJnm4 


od około 50 sekundy

" Czego szukamy aby dotrzeć do OJCA ? kogo szukamy aby dotrzeć do OJCA ? jakie jest Jego imię ? - JEZUS CHRYSTUS. Która religia nazywa się JEZUS CHRYSTUS ? .... A więc znowuż wróg narobił różnych religii : "ta cie zbawi, ta cie zbawi, ta cie uratuje, ta jest prawdziwa, ta jest najlepsza, ta jest super, jeśli tam będziesz na pewno będziesz zbawiony, no musi być to najlepsze co musi być tylko."

Jeśli nie będziesz w CHRYSTUSIE zginiesz w najlepszej religii.

kiedyś opowiadałem wam, o tych trzech kwiatkach, co mieliśmy w domu. Trzy były w wazonie, dwa rozkwitały a jeden usychał. Byłem ciekawy - co to takiego że dwa rozkwitają a jeden usycha.... nie sięgał wody. Był tak blisko wody ale jej nie sięgał, usychał, one był w wodzie i rozkwitały.

Albo jesteś w Chrystusie, albo jesteś blisko Chrystusa. Jak jesteś blisko i tak usychasz. Przystaw gałązkę bardzo blisko drzewa i zobacz czy będzie czerpać soki z drzewa. Musi być wszczepiona w drzewo. Musi być zanurzona w ten winny krzew, żeby mogła owocować.... 

Pięknie że nie musimy tracić czasu, szukać religii, która religia jest dobra. Pan zdyskwalifikował wszystkie. Chwała Bogu, że Jezus przyszedł i powiedział : "Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem". Nie musimy nigdzie szukać. Nigdzie.

Gdyby to była jakaś religia, to Jezus by powiedział : "gdy dotrze do ciebie, że chcesz się ratować, to tam do tej religii pójdziesz i będziesz zbawiony."

A zobaczcie, że ludzie bywają zbawiani nie trafiając do żadnej religii, że Duch Boży działa w różnych miejscach i ludzie nie trafiając na religie są ratowani, zbawiani. Wychodzą z grzechów, przeżywają oczyszczenie, uwolnienie od nałogów - nie korzystając z żadnej religii. TO JEST właśnie JEZUS CHRYSTUS. "

,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz