Popularne posty

sobota, 7 marca 2015

Księga Psalmów mp3 i Nowy Testament mp3 za 5 złotych
http://www.sklep.ligabiblijna.pl/product.php?id_product=862  - Księga Psalmów na mp3 za 5 złotych. Gdy jestem np czymś zajętym to często sobie puszczam Psalmy - Pan Jezus zawsze otwiera ucho na coś nowego :-) , na coś czego wcześniej się nie widziało. Wolę czytanie bo tutaj ja kontroluje m.in tempo i przepływ informacji , ale jeśli nie mogę w danym momencie czytać no to i posłuchać warto.

Jeśli ktoś w domu ma jakieś zajęcia a przy okazji słuchanie mu nie przeszkadza, to polecam - czas jest dodatkowo mądrze pożytkowany.
 http://jack.pl/Ksiega-Psalmow-Audiobook-MP3;s,karta,id,K07716

Podobnie np przy okazji jakiś prac domowych, jakichś zajęć można słuchać Nowego Testamentu - również jest dostępny za 5 złotych : http://www.sklep.ligabiblijna.pl/product.php?id_product=527

http://allegro.pl/nowe-przymierze-mp3-i5153399654.html

To również dobre materiały na prezent, materiał ewangelizacyjny albo pomoc dla kogoś kto ma problemy wzrokowe, ma problemy z czytaniem. Tak Księga Psalmów jak i Nowe Przymierze to tłumaczenia Ewangelicznego Instytutu Biblijnego. 
1 komentarz:

  1. Super sprawa u siebie tez rozpowszechnimy linki z mp3 psalmów i nowego testamentu. Niech Pan Jezus prowadzi Cię przez życie.

    OdpowiedzUsuń