Popularne posty

czwartek, 7 maja 2015

NT Uwspółcześniona Biblia Gdańska egzemplarz bezpłatnyNowy Testament - Uwspółcześniona Biblia Gdańska z Księgą Psalmów i z Księgą Przysłów Salomona

https://pl-pl.facebook.com/pages/Uwsp%C3%B3%C5%82cze%C5%9Bniona-Biblia-Gda%C5%84ska/417334621697553 - https://pl-pl.facebook.com/pages/Uwsp%C3%B3%C5%82cze%C5%9Bniona-Biblia-Gda%C5%84ska/417334621697553  - cytuję : " Nowe Testamenty dojechały drukowane przez Bearing Precious Seed, U.S.A. Planujemy rozdawać pomiędzy 5,000 - 10,000 Nowych Testamentów w Toruniu pod koniec czerwca. Proszę o modlitwę "

Ba stronie ktoś pyta czy można zamówić 4 Nowe Testamenty i dostaje odpowiedź aby spytała na stronie wrotanadziei.org. To właśnie Wrota Nadziei wydały Nowy Testament Uwspółcześnionej Biblii Gdańskiej : http://wrotanadziei.org/ - http://wrotanadziei.org/


Jeśli ktoś z was jest zainteresowany tymi Nowymi Testamentami ku ewangelizacji, to właśnie powinien kontaktować się na stronie Wrota Nadziei. Nie wiem czy istnieje taka możliwość aby zamówić u nich ileś sztuk i np w ramach tego wspomóc ich finansowo - ku np tłumaczeniu Pism Starego Testamentu które nadal trwa, ale zawsze warto spytać.

A może ktoś z was jest z Torunia lub okolic, lub będzie w czerwcu w Toruniu więc może ktoś zainteresowany osobiście by się skontaktował. Podaję adres :

Dane Fundacji:

Fundacja Wrota Nadziei
ul. Armii Ludowej 71B lok. 26
87-100 Toruń

kontakt mailowy : http://wrotanadziei.org/index.php?option=com_contact&view=contact&id=2&Itemid=13


Wiem że paczki z tymi Nowymi Testamentami ku ewangelizacji, rozjechały się po całej Polsce. Może do waszego miasta, okolicy również one dotarły - np do któregoś zboru - więc zainteresowani których nie stać na kupno normalnej wersji Uwspółcześnionej Biblii Gdańskiej, lub ci którzy chcieliby ileś sztuk ku podzieleniu się z innymi - również niech najwyżej pytają na Wrota Nadziei - może jest możliwość pozyskania tego nowego testamentu.
2 komentarze:

 1. Piękny gest tych ludzi, też bym chciał mieć możliwości finansowe by ludziom rozdawać Pismo Święte w takim nakładzie. Wielkie brawa dla nich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co wiem to znaleźli się jacyś sponsorzy ze Stanów Zjednoczonych. Te Biblie przypłynęły z USA.
   Oby wszyscy którzy je dostaną czytali z wiarą, i żeby rozumieli co czytają i byli posłuszni Bożym naukom i wzrastali we wszystkim co dobre.

   Módlmy się aby te Biblie trafiły w dobre ręce, aby ziarno Słowa padło na dobrą glębę za każdym razem, aby to całe dzieło przyniosło chwałę Panu

   Usuń