Popularne posty

piątek, 21 października 2016

Jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów część 9 potwierdzenie wiarygodności Biblii


ruiny Warszawy po 2 wojnie światowej


 http://wiadomosci.onet.pl/swiat/foreign-policy-putin-zaatakuje-atomem-pierwsza-bedzie-warszawa/4endg

 http://wbi.onet.pl/londyn-rosjanie-od-lat-cwicza-swe-wojska-ofensywne/vyh6bsv

 http://forsal.pl/artykuly/879912,rosjanie-szykuja-sie-do-wojny-przeprowadzano-symulacje-atakow-nulkearnych-na-warszawe-i-bornholm.html

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/984354,trzecia-wojna-swiatowa-coraz-bardziej-realna.html : "Trzecia wojna światowa coraz bardziej realna. Polska ma być w centrum wydarzeń"

http://fakty.interia.pl/swiat/news-wojna-z-rosja-smiercionosna-i-blyskawiczna,nId,2286414 : "Wojna z Rosją lub Chinami byłaby "ekstremalnie śmiercionośna i błyskawiczna" – twierdzi cytowany przez "The Independent" amerykański generał William Hix. "

http://www.fronda.pl/a/szeremietiew-iii-wojna-swiatowa-nie-ominie-polski,80300.html

 http://www.newsweek.pl/swiat/iii-wojna-swiatowa-czy-rosja-faktycznie-dazy-do-konfrontacji-z-zachodem-,artykuly,398951,1.html : " Putin instaluje Iskandery w Kaliningradzie. Rośnie napięcie z powodu rosyjskiej interwencji w Syrii. Na Zachodzie coraz głośniej mówi się o III wojnie światowej. Polska jest na pierwszej linii frontu. "Pocisk batalistyczny wystrzelony z ziemi doleci do Warszawy w kilka minut. Każda obrona przeciwlotnicza będzie miała kłopot" - mówi ekspert."

 http://onet.tv/i/dowiedzsie/czy-usa-wywolaja-iii-wojne-swiatowa/8qpc8j : " Czy USA wywołają III wojnę światową? "

http://fakty.interia.pl/swiat/news-steinmeier-ostrzega-sytuacja-grozniejsza-niz-w-czasach-zimne,nId,2287779 : " Minister spraw zagranicznych Niemiec Frank-Walter Steinmeier uważa, że obecna eskalacja napięć pomiędzy USA i Rosją niszczy resztki zaufania i grozi konfrontacją bardziej niebezpieczną niż w czasach zimnej wojny, gdy oba mocarstwa znały linię, której nie wolno było przekroczyć "


NATO nie jest święte, ROSJA-CHINY również nie są święte. Obydwie strony nakręcają spiralę wzajemnej wrogości, nienawiści i to tragicznie się skoczy. Taki jest skutek gardzenia Chrystusem, deptania po JEGO nauce. Bezbożna większość świata sama szykuje sobie taki los. 3 wojna światowa dotknie wszystkich, ale uczniowie ALFA i OMEGI będą umacniać się w swym PANU, będą MU ufać do końca - swojego lub tego świata i nie zawiodą się : " Błogosławiony i święty ten, kto ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu. Nad nimi druga śmierć nie ma władzy, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa i będą z nim królować tysiąc lat. " - Objawienie Jana 20:6 Uwspółcześniona Biblia Gdańska
_____________________________________________________________________
Minister spraw zagranicznych Niemiec Frank-Walter Steinmeier uważa, że obecna eskalacja napięć pomiędzy USA i Rosją niszczy resztki zaufania i grozi konfrontacją bardziej niebezpieczną niż w czasach zimnej wojny, gdy oba mocarstwa znały linię, której nie wolno było przekroczyć

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-steinmeier-ostrzega-sytuacja-grozniejsza-niz-w-czasach-zimne,nId,2287779#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Wojna z Rosją lub Chinami byłaby "ekstremalnie śmiercionośna i błyskawiczna" – twierdzi cytowany przez "The Independent" amerykański generał William Hix.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-wojna-z-rosja-smiercionosna-i-blyskawiczna,nId,2286414#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

To tylko kilka newsów, ale jest jest dużo więcej, coraz więcej. Gdybym nie miał ufności, oparcia, nadziei, siły we wszechmogącym zmartwychwstałym Jezusie to wystraszony bym był tym co się dzieje, bo pewne jest że ta przyszła gigantyczna wojna dotknie również Polski.
Nie boję się, nie zamartwiam. Nie dlatego, że w żaden sposób nie odczułbym skutków tego konfliktu, ale dlatego że należę do PANA JEZUSA i żadna wojna światowa, ani głód, chłód czy śmierć nie może zabrać mi Bożej miłości, obietnicy zmartwychwstania, nowego ciała, przebywania na nowe ziemi wraz z Bogiem.

Gigantyczna wojna, do której trwają przygotowania potwierdzi tylko, że biblijne relacje są prawdziwe. Prawdziwi chrześcijanie - uczniowie nie odejdą od PANA JEZUSA, nie zgorszą się, nie obrażą na BOGA, ale wyjdą silniejsi i zbliżą się jeszcze bardziej do PANA.

Jeśli dziś, jutro lub za 30 lat zobaczysz gigantyczną wojnę to nie lękaj się, ale wiedz, że rozpoczęło się to, co zapowiada jedyna natchniona księga : " Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu ...". Ale jak wypełni się to, tak samo wypełnią się pozostałe biblijne zapowiedzi, a przecież dla zbawionych, ufających PANU JEZUSOWI wszystko skończy się dobrze, nawet jeśli zginą podczas tej wojny lub będą cierpieć różne rzeczy. 
Gdybyś zobaczył/ła - 3 wojnę światową to pamiętaj, że to tylko potwierdzi wiarygodność Biblii.

Codziennie wyskakują nowe wieści wojenne lub zapowiadające wojny, w tym na linii NATO/USA - ROSJA.
W Polsce ludzie nakręcani są m.in przeciwko Rosjanom, Ukraińcom, straszeni Rosją, jej atomem itd.
Wiele wskazuje, że możemy być na tym etapie : " Usłyszycie też o wojnach i pogłoski o wojnach. Uważajcie, abyście się nie trwożyli. Wszystko to bowiem musi się stać, ale to jeszcze nie koniec. " - Mateusz 24:6
Na pewno jednak wydarzenia z 7 i 8 wersetu oraz z następnych są kwestią przyszłości - jak dalekiej nikt oprócz BOGA nie wie.

" Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu i będzie głód, zaraza i trzęsienia ziemi miejscami.8 Lecz to wszystko jest początkiem boleści." - Mt 24:7-8 - nie sądzę, żeby ten gigantyczny konflikt o ogólnoświatowych skutkach nadszedł w przeciągu np 2 lat - ale tego nie wiem, Alfa i Omega wie.

Dla uczniów Pana najważniejsze jest aby byli w takim stanie duchowym, który sprawi, że będą wierni pośród tej wielkiej rzezi, zmian, chaosu.
Im bardziej ktoś zakotwiczony w Chrystusie, i w tym co w górze - ten jest i będzie bardziej odporny na różne rzeczy, które by dotknęły świat, jego samego, czy jego bliskich. Jego fundament nie jest w świecie, ani na jego ciele, ale na Wszechmogącym, Niezniszczalnym, Niezmiennym Chrystusie - więc będzie wierny nawet w najgorszych okolicznościach.

Choćby miejscowość, miasto w którym mieszka zostało obrócone w pył - to on się nie załamie, nie zgorszy bo wie, że : " W domu mego Ojca jest wiele mieszkań. Gdyby tak nie było, powiedziałbym wam. Idę, aby wam przygotować miejsce. 3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, żebyście, gdzie ja jestem, i wy byli." - Jan 14:2-3 UBG
Choćby jego ciało ucierpiało, zdrowie przeminęło to też się nie załamie, bo wie że : " On ( JEZUS CHRYSTUS)przemieni nasze podłe ciało, aby było podobne do jego chwalebnego ciała ... " - Filipian 3

Tak jak przyjdzie zapowiadany wielki konflikt m.in w Mt 24:7-8 - tak samo nadejdzie np to "Pośle on swoich aniołów z potężnym głosem trąby i zgromadzą jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego" - Mateusz 24:31.
Gdybyś zobaczył wypełnienie Mateusza 24:7-8 to ufaj dalej Zmartwychwstałemu, czyń JEGO wolę, bo spełni się tak samo m.in Mateusz 24:31.

Jak nadejdzie to : " I wyszedł inny koń, rudy, a temu, który na nim siedział, pozwolono odebrać ziemi pokój, aby ludzie zabijali się nawzajem. I dano mu wielki miecz" - Objawienie 6:4 - tak również nadejdzie to : " Potem zobaczyłem nowe niebo i nową ziemię ... " - Objawienie 21:1a.
Gdybyś widział 3 wojnę światową - ten wielki miecz - który pochłonie zapewne miliony ludzi, to zachowaj spokój. Na twoich oczach potwierdza się to co mówi Biblia. To tylko kolejny raz potwierdzi jej wiarygodność, więc dalej ufaj Alfie i Omedze - Chrystusowi, czyń JEGO wolę, a zobaczysz również wypełnienie innych słów biblijnych jak tych o nowej ziemi.

Gdybyśmy więc dożyli początku boleści to nie bójmy się, nie upadajmy na duchu bo te wydarzenia tylko potwierdzą prawdziwość biblijnego przekazu i będą jednym ze znaków mówiących, że pokolenie, które je zobaczy nie przeminie aż wszystkie znaki się wypełnią. A więc : " A gdy się to zacznie dziać, spójrzcie w górę i podnieście głowy, gdyż zbliża się wasze odkupienie " - Łukasz 21:28
Jednak wieli chrześcijan nie podniesie głów, ale wielu się załamie, zgorszy, odpadnie - umiłowanie np swojego ziemskiego domu, pracy, samochodu, wygodnego stylu życia zniszczy ich. Ich fundament nie będzie na Chrystusie, ich serce nie będzie przy tym co w górze.
" Temu, kto zwycięży, dam jeść z drzewa życia, które jest pośrodku raju Boga." - Objawienie 2:7b

 A gdy się to zacznie dziać, gdy zobaczysz 3 wojnę światową to nie reaguj jak ludzie tego świata, którzy nie mają nadziei, nie mają swej siły w BOGU MIŁOŚCI, nie wierzą tak w zmartwychwstanie, nową ziemię i że Chrystus jest wszechmogący i powróci.
Gdybyśmy dożyli tego wojennego horroru to : " A gdy się to zacznie dziać, spójrzcie w górę i podnieście głowy, gdyż zbliża się wasze odkupienie " - Łukasz 21:28. Ludzie ze świata będą panikować, zamierać ze strachu, załamywać się, popełniać samobójstwa, krzywdzić innych, ale my nabierzmy sił w Chrystusie i nie naśladujmy  ludzi tego świata.

Umacniajmy się w PANU JEZUSIE dopóki jest jest w miarę spokojnie. Odwróćmy się od głupot, marności, pustych rozrywek, zbędnych zajęć - a w zamian umacniajmy się w PANU JEZUSIE mając z NIM ciągły kontakt przez rozmowę - modlitwę, przez ufanie MU zawsze, powierzanie MU wszystkiego, prośbę o prowadzenie, mądrość z zajęć, rzeczy które nie przybliżają nas do NIEGO, ale oddalają lub trzymają na dystans, a przyciągają do świata, są marnotrawieniem czasu. http://mieczducha888.blogspot.com/2016/01/gupie-i-madre-panny-styczen-2017-rok.html

Nie możemy być przywiązani do niczego co przyziemne, przemijające. Jeśli mamy coś to chwała PANU mądrze korzystajmy z tego, ale nie przywiązujmy się, nie bądźmy niewolnikami ani domu, ani samochodu, ani pozycji społecznej, ani nikogo innego. PAN JEZUS musi być na pierwszym miejscu, bo dom, mieszkanie, samochód itd może być popiołem dziś, jutro czy za ileś lat.

zniszczony Berlin
BERLIN po ww2Ludzie podczas 2 wojny światowej masowo tracili domy, cały dobytek, podobnie będzie podczas 3 wojny światowej. Musimy mieć skarb w niebie - wtedy będziemy mocni, nawet jeśli stracimy wszystko co materialne, a nawet zdrowie lub bliskich.

Przychodziło np NKWD lub hitlerowcy i w najlepszym razie pozwolili zabrać coś ze sobą. Zabierali tych ludzi - ładowali ich do pociągów towarowych i ludzie jechali np na Syberię lub do jakiegoś obozu - co wtedy robili ludzie miłujący to co musieli zostawić ?? Ilu się zabiło, załamało ??

. Jeśli jesteś niewolniczo przywiązany do czegoś ziemskiego, przemijającego to masz problem, proponuję wołać do Zbawcy o uwolnienie z niewoli ... żeby nie było za późno, lepiej nie odkładać tego na jutro. Dom, samochód itd. nie są złe, ale przywiązanie do nich, miłowanie ich jest złe, szkodliwe.


zniszczone Drezno

Aleppo - Syria 2016 rok

ruiny Warszawy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz