Popularne posty

poniedziałek, 14 listopada 2016

ciężkie pobicie niemowlaka aborcyjna hipokryzja wielu PolakówOstatnio w Bydgoszczy ojciec pobił 4-miesięczną córeczkę, która w wyniku tego pobicia była w ciężkim stanie zagrażającym życiu.
Pod artykułami na ten temat ludzie wyrażali wielkie oburzenie z powodu pobicia tej czteromiesięcznej dziewczynki. Gdyby ta dziewczynka została zabita np rok wcześniej, gdy była w łonie swej matki - to większość z tych oburzonych nie byłaby oburzona aborcyjnym morderstwem. Hipokryzja.

Jako dowód pokażę swój wpis, który miał 69 % głosów negatywnych : http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/forum/jak-mozna-pobic-bezbronne-dziecko-jak-mozna-zabic-,0,2948605,227510550,czytaj.html#mark - napisałem tu taki komentarz - cytuję : " Jak można pobić bezbronne dziecko ???
Jak można zabić (aborcja) bezbronne dziecko ??
Nawet nazistowscy zbrodniarze wojenni mieli możliwość obrony zanim zostali skazani na śmierć, a w przypadku zabójstwa aborcyjnego = niewinne dzieciątko nie może się bronić, nie może poprosić o darowanie życia.
Zabicie dziecka w brzuchu matki zwane aborcja w wielu krajach nie jest przestępstwem. To samo dziecko gdy wyjdzie z brzucha i jest zabite to sprawca jest przestępcą, mordercą

chory świat, czytajcie Biblię - albo PAN JEZUS przez m.in czytanie Biblii odciągnie was od grzechu albo grzech odciągnie was od poznania BOGA JEZUSA i jego Słowa ...... Arthur Leonard Schawlow fizyk: 1981 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki : "Wydaje mi się, że będąc skonfrontowani z cudami życia i wszechświata, należy zadać sobie pytanie dlaczego, a nie po prostu jak. Jedyne możliwe odpowiedzi są religijne... Znajduję potrzebę Boga we wszechświecie i swoim własnym życiu... Mamy szczęście, że mamy Biblię a szczególnie Nowy Testament, który mówi nam tak wiele o Bogu w szeroko dostępnych ludzkich kategoriach."


wyszukiwarka : " każdy człowiek spotka się z Chrystusem - ty też "


youtube : jedyny lek na wszelką depresję beznadzieję bezsens strach lęki nerwice uzależnienia "


_________________________________________________________________________________

Jestem tam obrażany, nazywany m.in moherem. Moher to kozia wełna, a przecież ja w przeciwieństwie do wyznawców ewolucjonizmu nie wierzę że mam wspólnego przodka z kozami i innymi zwierzętami-http://mieczducha888.blogspot.com/2016/04/jak-nie-bac-sie-wojny-krachu-ciezkich.html - http://mieczducha888.blogspot.com/2016/04/jak-nie-bac-sie-wojny-krachu-ciezkich.html


JEZUS CHRYSTUS jest Panem życia i śmierci i to ON ma klucze grobu - hadesu i śmierci. Żaden człowiek nie ma prawa decydować o skracaniu swojego życia, lub skracania życia innych ludzi. Samobójstwo, eutanazja, aborcja to zabójstwa - tak siebie jak i innych, a Prawodawca, Stwórca zabronił ludziom robić tego. ON daje życie wszystkim i tylko ON może decydować o końcu życia.


sam jestem adoptowany, cud że moja biologiczna matka mnie nie zabiła przez aborcję :   http://mieczducha888.blogspot.com/2016/02/jak-nie-bac-sie-wojny-krachu-ciezkich.html - http://mieczducha888.blogspot.com/2016/02/jak-nie-bac-sie-wojny-krachu-ciezkich.html
________________________________________________________________________

            rozwój dziecka w łonie matki tydzień po tygodniu zaczerpnięte m.in ze strony : noworodek.pl


1. tydzień ciąży - Jak rośnie twoje dziecko

Aby doszło do zapłodnienia, w organizmach kobiety i mężczyzny musi dojść do wielu skomplikowanych procesów. Naukowcy wciąż ich jednak dokładnie nie poznali! Początek życia ludzkiego, nawet dziś, w XXI wieku, pozostaje więc dla ludzi bardzo tajemniczy. Jednak wielu faktów jesteśmy już pewni – oto jeden z około 250 milionów plemników, które rozpoczną wielki wyścig od pochwy przez macicę do jajowodów, będzie miał szczęście - jako pierwszy dotrze do komórki jajowej, zdoła sprawnie przeniknąć przez jej błony ochronne i uda mu się ją zapłodnić. 

Drugi tydzień
Zapłodnienie - przez połączenie plemnika i komórki jajowej dochodzi do powstania ludzkiej istoty.  Kombinacja czterdziestu sześciu chromosomów decyduje o cechach fizycznych jak i psychicznych powstałego życia. Zapłodniona komórka jajowa nazywa się zygotą i cały ten czas szybko się dzieli. Najczęściej do zapłodnienia dochodzi w jajowodzie, a następnie zygota zostaje przemieszczona wzdłuż jajowodu w kierunku jamy macicy.


2. tydzień ciąży

Zarodek składa się już z kilkuset komórek. Układają się one w trzy tzw. listki zarodkowe, z których powstaną różne narządy dziecka. Z jednego listka rozwinie się układ nerwowy z mózgiem oraz skóra i włosy, z drugiego – układ pokarmowy, wątroba, trzustka, tarczyca; z trzeciego – szkielet, tkanka łączna, układ krwionośny, moczowo-płciowy i mięśnie. Wnętrze blastocysty wypełnia się płynem owodniowym, tworzy się łożysko. Zarodek ma 0,5–1 mm, jest szarawy i półprzezroczysty


http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/ciaza-jak-rozwija-sie-plod-tydzien-po-tygodniu_36179.html


2. tydzień ciąży

Zarodek składa się już z kilkuset komórek. Układają się one w trzy tzw. listki zarodkowe, z których powstaną różne narządy dziecka. Z jednego listka rozwinie się układ nerwowy z mózgiem oraz skóra i włosy, z drugiego – układ pokarmowy, wątroba, trzustka, tarczyca; z trzeciego – szkielet, tkanka łączna, układ krwionośny, moczowo-płciowy i mięśnie. Wnętrze blastocysty wypełnia się płynem owodniowym, tworzy się łożysko. Zarodek ma 0,5–1 mm, jest szarawy i półprzezroczysty


http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/ciaza-jak-rozwija-sie-plod-tydzien-po-tygodniu_36179.html

Trzeci tydzień


Rozwijająca zygotę dzieli się w wyniku, czego powstaje blastocysta. Jest to etap, w którym rozwijający się zarodek dociera do jamy macicy, szukając okazji do zagnieżdżenia, a najlepszym miejscem do tego celu jest znajdująca się poniżej powierzchnia jamy macicy. Obecny pęcherzyk żółtkowy (Yolk sac) w okresie pierwszych tygodni produkuje komórki krwi. Rozwijające się dziecko ma tylko 0,15mm!! długości, ale cały czas szybko się rozwija. Powstaje kręgosłup, rdzeń kręgowy, system nerwowy. Nabierają kształtu nerki, wątroba, jelita
Kto zezwolił ludziom kończyć życie np na 1-szym dniu, na 1-szym tygodniu, 2 lub 3 tygodniu ??

Piąty tydzień

Począwszy od 21 dnia delikatne serce zaczyna bić, z cewy nerwowej wkrótce powstanie mózg. Łożysko rozpoczyna funkcjonować. Kręgosłup i rdzeń kręgowy rosną w tym okresie szybciej, niż reszta ciała. Płód ma już około 1,25mm długości, a cały pęcherzyk ciążowy jest wielkości rodzynka

A może BÓG w piątym tygodniu albo w siódmym pozwolił na zabicie, na przerwanie życia ?? 

Siódmy tydzień

Zaczynają kształtować się rysy twarzy dziecka, usta, język. Oczy mają wykształconą siatkówkę i soczewkę. Mięśnie zaczynają prawidłowo funkcjonować, w efekcie dziecko zaczyna się ruszać. Dziecko ma już własną krew (komórki krwi produkowane są teraz przez wątrobę płodu zamiast jak wcześniej przez pęcherzy żółtkowy (Yolk sac)


Ósmy tydzień
Nienarodzone dziecko na tym etapie rozwoju nazywamy płodem. Delikatna istota jest chroniona przez worek owodniowy wypełniony płynem owodniowym, wewnątrz którego dziecko ma wystarczająco dużo miejsca, aby swobodnie i bezpiecznie poruszać się. Ręce i nogi stają się dłuższe, wykształcają się paluszki u rąk i nóg (link). Kształtują się powieki i uszy. Pojawiają się łokcie, kształtuje się czubek nosa. W tym okresie możemy już zarejestrować fale mózgowe!


Ludzie nazwali dziecko w łonie płodem, ale w oczach Stwórcy nie ma rozróżnienia na osobowość płodu, a później na osobowość dziecka. Dzieci w łonie matki nazywane są tymi samymi zwrotami co już urodzone. Nienarodzone nazywane są tak jak narodzone np : syn, córka, dziecko - m.in : 1 Mojżeszowa 4:1, 4:17, 1 Moj. 25:22, Sędziów 13:7, Ewangelia Łukasza 1:, 41,44 i inne.


Dwunasty tydzień
Struny głosowe są wykształcone, i zdarza się, że dziecko czasami cichutko płacze. Mózg jest kompletnie uformowany. Dziecko zaczyna odczuwać ból. Powieki zakrywają oczy, i pozostaną zamknięte celem ochrony delikatnych włókien nerwowych, aż do siódmego miesiąca ciąży.
W tym okresie podczas badania USG można zaobserwować jak dzidziuś ssie kciuk.


Może w dwunastym tygodniu CHRYSTUS zezwolił na rozerwanie nienarodzonego dziecka na kawałki, lub zabicie go inną metodą aborcyjną.


Piętnasty tydzień

Płód ma rozwinięte na tyle kubki smakowe, że mógłby rozróżnić smak posiłków mamy.
Dziecko ma około 93 - 103mm długości i waży około 50 gram.
Drobne włoski zaczynają pokrywać ciało dzidziusia.


Dwudziesty tydzień - Dziecko słyszy i potrafi rozpoznać już głos mamy. Widoczne w badaniu USG są narządy płciowe, i przy odrobinie szczęścia już możesz się dowiedzieć, czy będziesz mieć chłopczyka czy dziewczynkę (na zdjęciu). Pojawiają się paznokcie u rąk i nóg. Dziecko ma około 14 -16 cm długości i waży około 250 gram.

 Dwudziesty szósty tydzień- Dziecko ma ok. 33 cm i waży około 910 gram. W tym okresie dzięki intensywnej opiece medycznej na Oddziałach neonatologicznych ośrodków III stopnia referencyjnego dzidziuś ma duże szanse na przeżycie w przypadku porodu przedwczesnego.
40-sty tydzień - - Już czas waga dziecka około 3500 gram, długość około 54-55cm.Dziecko osiągnęło stan gotowości do samodzielnego życia. Po porodzie i wykonaniu pierwszego wdechu dochodzi do rozprężenia płuc. Następują zmiany hemodynamiczne w przepływie krwi, obturacji ulega przewód Botalla, przestaje być drożny otwór pomiędzy przedsionkami, płuca spełniają swoją funkcję utlenowania krwi. I oczekiwanie na pierwszy krzyk. Od teraz słowo mama nabiera inne znaczenia.


 


Nawet po urodzeniu nie jest gotowe do samodzielnego życia - oczywiście w artykule chodzi o życie poza łonem matki. Ale nadal po urodzeniu dziecko przez długi jeszcze czas wymaga troskliwej opieki rodziców. M.in w cesarstwie rzymskim była inna metoda uśmiercania dzieci niż w dzisiejszej np Europie, świecie. Mianowicie urodzone niemowlęta porzucano - umierały z głodu, wychłodzenia - uczniowie Chrystusa jak tylko mogli ratowali te porzucane dzieci, brali je, opiekowali się nimi, wychowywali je. Dziś naturalnym odruchem każdego ucznia Zmartwychwstałego jest sprzeciw przeciwko każdej formie aborcji. 

W Cesarstwie Rzymskim była więc inna forma zabijania dzieci - zabijano te narodzone, dziś zabija się przeważnie wcześniej, ale w oczach Chrystusa jest to jednakowo ohydne i złe.

Gdzie OJCIEC lub SYN dali zielone światło ludziom do zabijania w którymś tygodniu ciąży, lub po urodzeniu jak to robili np Rzymianie i wiele innych ludów, społeczności. Nigdzie nie dali przyzwolenia i nie dadzą go nigdy. Kto dokonuje aborcji, choćby z powodu gwałtu to grzeszy - zabija. Dziecko jest niewinne, niech się urodzi i jest wiele małżeństw, które nie mogą mieć dzieci a przyjmą je i pokochają, jeśli matka nie chce go. 


" Nie poniosą śmierci ojcowie za synów ani synowie nie poniosą śmierci za ojców; każdy za swój grzech poniesie śmierć. " - Księga Powtórzonego Prawa 24:16 . . . . . " Człowiek, który grzeszy, umrze. Syn nie poniesie kary za winę ojca ani ojciec nie poniesie kary za winę syna" - Księga Ezechiela 18:20a Biblia Warszawska - dlaczego poczęte dziecko np z gwałtu, kazirodztwa ma być aborcyjnie zabijane z powodu grzechu innej osoby ?? Ono jest niewinne. Jak pisałem matka nie musi go zabijać, może oddać dziecko innym.
 
Przerywanie życia nienarodzonych tak jak narodzonych to łamanie przykazania miłości -  Rzymian 13:10a : " Miłość bliźniemu złego nie wyrządza " 
" Nikomu nic winni nie bądźcie prócz miłości wzajemnej; kto bowiem miłuje bliźniego, zakon wypełnił. (9) Przykazania bowiem: Nie cudzołóż, nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj i wszelkie inne w tym słowie się streszczają: Miłuj bliźniego swego jak siebie samego " - Rzymian 13:8-9 Biblia Warszawska
" Jak długo sądzić będziecie niesprawiedliwie I stawać po stronie bezbożnych? Sela. (3) Bierzcie w obronę biedaka i sierotę, Ubogiemu i potrzebującemu wymierzajcie sprawiedliwość! (4) Ratujcie biedaka i nędzarza, Wyrwijcie go z ręki bezbożnych! " - Psalm 82:2-4 - kto może być bardziej ubogi i potrzebujący niż dzieciątko w łonie matki. Aborcja to niszczenie ubogiego, potrzebującego, niewinnego a nie ratowanie go. 


" Wszystko więc, co chcecie, aby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie. To bowiem jest Prawo i Prorocy " - Mateusz 7:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - nikt popierający aborcyjne mordowanie nie chciałby być być rozerwany na kawałki, czy zabity inną aborcyjną metodą.


                         nienarodzone dziecko równe narodzonym
, " Jeźliby się też powadziwszy mężowie, uderzył który z nich niewiastę brzemienną, tak żeby z niej płód [YELED ] wyszedł [ YATSA ], jednakby nie zaszła śmierć koniecznie karanie odniesie, jakie włoży nań mąż onejże niewiasty, a da wedle uznania sędziów. (23) Ale gdzie by śmierć zaszła, tedy dasz duszę za duszę; (24) Oko za oko, ząb za ząb, rękę za rękę, nogę za nogę, (25) Sparzelinę za sparzelinę, ranę za ranę, siność za siność." - Księga Wyjścia 21:22-25 Biblia Gdańska - zacytowałem Biblię Gdańska, które lepiej oddaje np wers 22 niż Biblia Warszawska lub Biblia Tysiąclecia, które błędnie mówią o poronieniu. Ten tekst nie mówi o poronieniu, ale o porodzie. 

Hebrajskie słowo yatsa nie oznacza poronienia ale wyjście, urodzenie. Mojżesz mógł użyć słowa SHAKOL lub NEPEL - które w Biblii mówią o poronieniu, ale nie zrobił tego, bo nie miał BÓG na myśli w powyższym fragmencie poronienia. Ludzie popierający aborcję mówią, że ten tekst mówi o poronieniu i że wg niego nienarodzone dziecko ma mniejszą wartość od urodzonego dziecka lub dorosłego. Mówią oni że wg tekstu gdy ucierpi nienarodzone dziecko to poniesie karę, ale nie śmierci, ale gdyby umarła kobieta to dostanie karę śmierci. Wg popierających aborcję ten tekst pokazuje że za życie nienarodzonego ten który uderzy kobietę w ciąży i umrze dziecko nie dostawał kary śmierci.
      Tekst jednak mówi coś innego  niż twierdzą popierający aborcyjne mordowanie. Tekst mówi, że w przypadku gdy nie zajdzie śmierć czy to dziecka, czy matki to sprawca poniesie karę ustaloną przez sędziów. Ale gdyby dziecko lub kobieta nie przeżyły to sprawca miał dostać karę śmierci. 


Życie nienarodzonego jest tak samo cenne jak życie jego matki np : http://defendinginerrancy.com/bible-solutions/Exodus_21.22-23.php -- za tłumaczem google : " Wielki uczony, hebrajski, Umberto Cassuto prawidłowo przetłumaczył werset następująco:
Kiedy ludzie starają się razem i ranią nieumyślnie kobietę z dzieckiem, a jej dzieci wyjdą ale nie zgorszenie dzieje, to znaczy, że kobiety i dzieci nie umierają-tego, kto powinien ją boli pewnością podlega karze grzywny. Ale jeśli zgorszenie dzieje, to znaczy, jeśli kobieta umrze lub dzieci, to powinno dać życie za życie. (Komentarz do Księgi Wyjścia, Magnes Press 1967)
To sprawia, że sens bardzo jasne. Jest to silny fragment przeciw aborcji, stwierdzając, że nienarodzone mają jednakową wartość dla dorosłego człowieka."

 http://www.str.org/articles/what-exodus-21-22-says-about-abortion : " Gleason Archer, profesor Starego Testamentu i semitystyka w Trinity Evangelical Divinity School, podsumowuje:
"Nie ma dwuznaczności tutaj, cokolwiek. Potrzebna jest, że jeśli nie powinno być uraz zarówno dla matki i jej dzieci, szkoda zostanie pomszczona przez takich jak szkody dla napastnika. Jeśli wiąże się z życiem (nepes) z przedwczesnym dziecka, wówczas napastnik musi zapłacić za to życiem Nie ma stan drugiej klasy dołączony do płodu na podstawie tego przepisu, jest on pomścił tak jak gdyby był zazwyczaj dostarczane dziecko lub osoba starsza. życie życie. Lub jeśli szkoda jest mniejsza, ale nie na tyle poważne, aby zaangażować zadając obrażenia jak na przestępcę, a potem może zaoferować odszkodowania odszkodowania pieniężnego ... "

 Słowo Yeled oznacza dziecko np Genesis 4:23, 21:8, Exodus 2:3.

______________________________________________________________
    PEŁNE CZŁOWIECZEŃSTWO NIENARODZONEGO


Czy dziecko ma jeden dzień, jeden tydzień czy ciąża jest na ostatnim etapie, to Stwórcy cały czas postrzega nienarodzonego jako osobę, która wiadomo się rozwija. To że np 1 pierwszych tygodniach ciąży różni się od końcowych to nic. Normalne że coś ma początek  koniec. Niemowlak też różni się od dwulatka, dwulatek od pięciolatka. Pięciolatek różni się się od dwudziestolatka, a dwudziestolatek różni się od 80 latka. To może ma znaczyć że np noworodek, dwulatek nie jest człowiekiem jak np 20-latek lub 80-latek ?? A może 100 latek nie jest człowiekiem ??? 

Jak ktoś buduje dom to czy w jednej chwili od razu jest taki jak powinien być na końcu ?? Ma jakiś początek np fundament, później może ściany, później może dach itd - tak samo od poczęcia powoli rozwijają się poszczególne części ciała. Mogę komuś wejść na budowę i zburzyć to co buduje, bo jego budowla nie ma jeszcze np okiem, drzwi, albo dachu ??


Dziś diabeł definiuje że na takim lub innym etapie nienarodzone dziecko nie jest człowiekiem, a może jak ludzie będę  zdegenerowani odpowiednio to wmówi im, że np seniorzy nie są już ludźmi, może diabeł wmówi że starsi ludzie nie powinni już żyć - dziś mamy pierwsze symptomy tego - mordowanie pod nową nazwą - eutanazja.

Może ktoś uzna że czarnoskórzy, albo biali, lub ze skośnymi oczami nie są ludźmi - podobne rzeczy Hitler wprowadzał. 

Człowiek ( tak kobieta jak i mężczyzna) zostali stworzeni na podobieństwo Boże, więc każde ludzkie życie - od zapłodnienia po choćby i 1000 lat życia jest cenne.


Dzieci są błogosławieństwem : " Oto dzieci są dziedzictwem od PANA, a owoc łona nagrodą " - Księga Psalmów 127:3 UBG
 Hiob w łonie matki był osobą, człowiekiem : "  Twoje ręce ukształtowały mnie misternie i uczyniły, a teraz odwróciłeś się, aby mnie zniszczyć. (9) Pomnij, że uformowałeś mnie jak glinę i miałbyś mnie znowu w proch obrócić? (10) Czy nie wylałeś mnie jak mleko i nie sprawiłeś, że stężałem jak ser? (11) Przyoblekłeś mnie skórą i ciałem i pospinałeś mnie kośćmi i ścięgnami. (12) Życiem i łaską obdarzyłeś mnie, a twoja opieka strzegła mego ducha " - Hiob 10:8-12 - przecież kości np kręgosłup, narządy tworzą się już w trzecim tygodniu.


" Czyż ten, który mnie stworzył w łonie matki, nie stworzył i jego? I czyż nie On jeden ukształtował nas w łonie? " - Hiob 31:15 BW
" Żadna moja kość nie była zakryta przed tobą, gdy zostałem stworzony w skrytości i misternie złożony w głębiach ziemi.
16 Twoje oczy widziały niedoskonały płód mego ciała; w twojej księdze są zapisane wszystkie moje członki i dni, w które były kształtowane, gdy jeszcze żadnego z nich nie było." - Psalm 139:15-16 UBG - moja kość, zostałem stworzony - istota ludzka od początku.

" od łona matki ty jesteś moim Bogiem " - Psalm 22:10b
Matka Samsona miała od początku ciąży nie spożywać niczego z krzewu winorośli - Księga Sędziów rozdział 13.

" Wybrałem cię sobie, zanim cię utworzyłem w łonie matki, zanim się urodziłeś, poświęciłem cię, na proroka narodów przeznaczyłem cię " - Księga Jeremiasza 1:5

 Wylewanie niewinnej krwi to wielka obrzydliwość w oczach Bożych np Jeremiasz 7:6, 5 Mojżeszowa 27:25. 

" I mąż Boży zatrzymał na nim swoje spojrzenie, i patrzył na niego długo aż do uprzykrzenia, a potem wybuchnął płaczem. (12) A Chazael zapytał: Dlaczego mój pan wybuchnął płaczem? A on odpowiedział: Dlatego, bo wiem, jakie zło wyrządzisz synom izraelskim. Grody ich puścisz z dymem, młodzież ich pobijesz mieczem, niemowlętom ich roztrzaskasz głowy, a brzemiennym porozcinasz brzuchy " - 2 Królewska 8:11-12 - pozabijanie nienarodzonych przez porozcinanie brzuchów ich matek to wielkie zło. Dziś wielu lekarzy - aborterów morduje nienarodzone dzieci bez rozcinania brzuchów. Dla wielu z tych, którzy nie uznają że ELOHIM = OJCIEC i SYN stworzyli wszystko w tym ludzi, zabicie kogoś w tym nienarodzonego to nic wielkiego. Nie uznają nienarodzonego np do 3 miesiąca za człowieka. Nie mówię o wszystkich niewierzących, bo pewnie zdarzają się wśród i nich tacy, którzy nie popierają aborcji. Czy nienarodzone dziecko ma wady, choroby - to nie upoważnia do zabijania, ale ludzie nie uznający wszechmogącego Chrystusa, sami chcą decydować co jest dobre, a co złe - sami chcą decydować o śmierci swojej czy innych. Jeśli siebie uznają za przypadkowy zlepek komórek, to co mówić o nienarodzonych dzieciach. Diabelskie kłamstwo ewolucyjne nie przynosi dobrych owoców.

"
I powiedział do uczniów: Nie jest możliwe, żeby nie przyszły zgorszenia, lecz biada temu, przez którego przychodzą! " - Ewangelia Łukasza 17:1 UBG
" Ich nogi biegną do złego i śpieszą się do przelewu niewinnej krwi; ich myśli, to myśli zgubne, spustoszenie i zniszczenie znaczą ich szlaki." - Księga Izajasza 59:7


" Tak mówi Pan: Stosujcie prawo i sprawiedliwość, i ratujcie uciśnionego z ręki gnębiciela, obcego przybysza ani sieroty ani wdowy nie uciskajcie, nie zadawajcie gwałtu i nie przelewajcie krwi niewinnej na tym miejscu! " - Księga Jeremiasza 22:3 Biblia Warszawska" Ofiarowali bowiem demonom swoich synów i córki; 38 I przelewali krew niewinną, krew swoich synów i córek, których ofiarowali bożkom Kanaanu, i ziemia została skalana rozlewem krwi. " - Księga Psalmów 106:37-38 Uwspółcześniona Biblia Gdańska -- gdy Izraelici zapomnieli o BOGU YHVH i służyli bożkom Kanaanu to zabijali własne dzieci na ofiarę dla nich. Wylewali niewinną krew. 
Dzisiaj wielu z tych którzy zapomnieli o PANU JEZUSIE też zabija swoich synów i swoje córki, choć pod sztandarem tak zwanej wolności ateistycznej. W jednym i drugim przypadku były i są to obrzydliwości w oczach PANA i odchodzenie od BOGA, odrzucenie GO prowadzi do zła.5 komentarzy:

 1. Ja bym nigdy nie podjęła się aborcji,ani wcześniej ani później. W mojej opinii nie powinno być w ogóle żadnych przepisów antyaborcyjnych ani proaborcyjnych, jakoś dawniej ich nie było, a ludzie chyba lepiej sobie radzili i wiedzieli co do nich należy. No tak, ale to wszystko takie rewolucje odwracające skutecznie wszystko do góry nogami. Gdzieś tam już nawet próbowali wymyśleć, by aborcję przesunąć do późniejszego wieku, lat kilka. No nie udało się narazie. Jak myślisz, co wg Ciebie dzieje się z tymi dziećmi nienarodzonymi, w sensie przyszłego życia ? Gdzie jest ich miejsce? Czy Bóg to zło, którego doznają te dzieci obraca na ich korzyść niszcząc tym samym dzieło diabła? Pamiętam, że jakiegoś tam maluszka usmiercił Bóg chorobą, by choć on dostał się do "nieba", gdyż cała rodzina była bezbozna, i w tym malcu miał Bóg upodobanie. Stary testament...czasy królewskie Izraela.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również się nie raz zastanawiałem nad przyszłym losem takich dzieci, podobnie ma się sprawa z trochę starszymi 2, 5 czy 10 letnimi dziećmi które giną. Myślę że trzeba zaufać Bogu, on wszystko ma pod kontrolą zna serca ludzkie, nawet takich nienarodzonych. Popatrz na Jezusa, kiedy wisiał na krzyżu ludzie szydzili z niego, potrząsali głowami, w ich oczach w oczach świata był on przegranym, a były to tylko pozory, bo jak wiemy był wtedy największym zwycięzcą w historii tego świata, co potwierdziło jego zmartwychwstanie. Wtedy kiedy umarł, nawet apostołowie jeszcze tego dokładnie nie rozumieli.

   Pozdrawiam Krystian

   Usuń
  2. http://mieczducha888.blogspot.com/2014/09/niewiniatka-betlejemskie-zmartwychwstana.html - malutkie dzieci, które zmarły, zostały zabite dostaną drugą szansę w 1000 letnim Królestwie Chrystusa. Mnóstwo ludzi żyjących w Milenium zbuntuje się i pójdą za szatanem i zginą - Objawienie 20:7-9

   natomiast kwestia "nieba" to jeszcze inna sprawa - http://mieczducha888.blogspot.com/2015/07/smierc-nie-bedzie-cie-tak-jak-nie-byo.html

   Usuń
 2. Witaj.
  Dokładnie, mam takie same przemyślenia na ten temat, szczyt zakłamania i hipokryzji. Celebryci wychodzą i protestują na żecz zabijania dzieci, a następnie angażują się jako wielcy obrońcy praw zwierząt, nie zrozum mnie źle, lubię zwierzęta i bestialstwo wobec nich również należy potępiać, chodzi o to kolosalne zakłamanie tych ludzi.
  Albo nie dawno jakaś tam pani poseł powiedziała złotą myśl cytuję: "Jakim trzeba być człowiekiem aby pozwolić rodzić 13 latce"
  A ja bym zapytał po pierwsze jakim trzeba być rodzicem aby dopuścić do tego by 13 latka zaszła w ciąże, a po drugie jakim trzeba być potworem aby potem z powodu własnej nieudolności wychowawczej skazać na śmierć najbardziej bezbronną istotę ludzką.
  Świat na głowie, ale nie ma się co przejmować, Pan wróci wkrótce i odda każdemu, On wyrówna rachunek.

  Trzymaj się Dominiku, zdrowiej.

  Z Panem.

  Krystian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj, rozumiem cię z tymi zwierzętami - masz rację.
   Najpierw rozbudzają dzieci, nastolatków seksualnie. Mówią przy okazji że różne dewiacje i sex przedmałżeński nie jest grzechem a potem jak ktoś zajdzie w ciąże to wielce są oburzeni, że prawo nie pozwala na zamordowanie nienarodzonego.


   "Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemność w światłość, a światłość w ciemność, zamieniają gorycz w słodycz, a słodycz w gorycz." - Księga Izajasza 5:20 przekład warszawski

   dziękuję, dzięki PANU JEZUSOWI ze zdrowiem jest coraz lepiej,

   pozdrawiam Dominik

   Usuń