Popularne posty

sobota, 27 czerwca 2015

tetradowe oszustwo - nie będzie pochwycenia we wrześniu 2015W arsenale różnych dat pojawiła się nowa data wskazująca na wrzesień 2015 roku. Daty celowo są wymyślane aby ośmieszyć proroctwa biblijne i zatwardzić ludzkie serca. Tak jakby ktoś włączał alarm przeciwpożarowy dla żartów co jakiś czas. Takie zachowanie sprawiłoby że ludzie w końcu przestaliby reagować na ten alarm, bo myśleliby że to kolejny żart i gdyby wybuchł prawdziwy pożar - to znaleźliby się w niebezpiecznym położeniu. Tak samo co jakiś czas różni ludzie, czy organizacje podają różne daty powrotu Zbawiciela Jezusa Chrystusa, czy ogólnie "końca świata".

 Nie będzie pochwycenia zanim nie objawi się antychryst - a to nie nastapi prędzej niż w 2019 roku a może wiele lat później : http://mieczducha888.blogspot.com/2015/09/nie-bedzie-pochwycenia-przed-2019.html - http://mieczducha888.blogspot.com/2015/09/nie-bedzie-pochwycenia-przed-2019.html

Kolejne niesprawdzone daty (bo przecież nie może być inaczej) - sprawiają że powiązane z nimi wydarzenia są wyśmiewane, a ludzie stają się oporni wobec całego tematu proroctw biblijnych. O o to chodzi szatanowi - jak nie ośmieszyć, to zachwiać wiarę ludzi. Wydarzeń które są prognozowane na wrzesień 2015 nie będzie - m.in tzw pochwycenia. Ono dotyczyć będzie tylko tych którzy należą do Chrystusa a stanie się to wg mnie - gdzieś na początku 3.5 rocznego panowania antychrysta a do tego wydarzenia co najmniej kilka lat i wiele wydarzeń które muszą jeszcze nadejść a które jeszcze się nie zaczęły.

Należący do Chrystusa charakteryzują się m.in tym  : "A ci, którzy należą do Chrystusa Jezusa, ukrzyżowali ciało swoje wraz z namiętnościami i żądzami. " - list apostoła Pawła do Galacjan 5:24 Biblia Warszawska 


Tylko tacy dostąpią tzw pochwycenia a stanie się to w bardzo trudnych i zwodniczych czasach - zachowywanie wtedy przykazań, bycie uczniem Chrystusa - życia dla Niego a nie dla siebie, przyjemności, świata będzie wtedy bardzo trudne - więc tylko część chrześcijan będzie pochwycona. Ale wpierw objawi się człowiek grzechu - antychryst i wg mnie gdzieś na początku jego panowania dojdzie do pochwycenia. 

Ludzie wskazujący na wrzesień 2015 - opierają się m.in na krwawych księżycach, tetradach. Mówią że te czerwone księżyce to spełnienie proroctw biblijnych. Ale prawda jest inna. Te krwawe księżyce nie mają nic wspólnego z biblijnymi proroctwami które mówią o czerwonym księżycu. 

Biblijny czerwony księżyc to będzie nadnaturalne, cudowne wydarzenia. Nie będzie wytłumaczenia że to dokonało się w wyniku zaćmienia, pyłu w atmosferze - czy to z wulkanów, wybuchu bomb atomowych czy z innych źródeł. Dla ludzi biblijny czerwony księżyc będzie niewytłumaczalny.

Biblijnemu czerwonemu księżycowi będzie towarzyszyć nie tylko nadnaturalne zaciemnione słońce, ale również wszelkie inne ciała niebieskie zgasną w sposób nadnaturalny - dokona tego w swej wszechmocy Jezus Chrystus. Wszystko to ma rozegrać się PO 3.5 rocznym wielkim ucisku - a ten okres nie nadejdzie prędzej niż za kilka lat, więc i wrzesień 2015 roku jest kolejną farsą.

" A zaraz po ucisku tych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku, gwiazdy będą spadać z nieba i moce niebieskie zostaną poruszone. " - Ewangelia Mateusza 24:29 Uwspółcześniona Biblia Gdańska 

ludzie pokazujące obecne krwawe księżyce i cytujący np Księgę Joela, nie cytują wszystkich wersetów z tej księgi. Np Joela 2:10 jest unikany bo mówi również o gasnących gwiazdach :


" Drży przed nimi ziemia, trzęsie się niebo, słońce i księżyc są zaćmione, a gwiazdy tracą swój blask"

Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana " - Joel 3:4 Biblia Warszawska - ten werset jest cytowany, ale kolejny fragment już nie :
"Słońce i księżyc będą zaćmione, a gwiazdy stracą swój blask." - Joel 3:20 BW - wszystkie te trzy fragmenty mówią o tym samym wydarzeniu. Dwa z nich są niewygodne dla tych którzy propagują np wrzesień 2015 bo mowa tam o gwiazdach. 


O wydarzeniu które nadejdzie po wielkim ucisku mówi również księga Izajasza : "
Oto nadchodzi dzień Pana, okrutny, pełen srogości i płonącego gniewu, aby obrócić ziemię w pustynię, a grzeszników z niej wytępić. (10) Gdyż gwiazdy niebios i ich planety nie dadzą swojego światła, słońce zaćmi się zaraz, gdy wzejdzie, a księżyc nie błyśnie swym światłem " - Izajasz 13:10 BW - tu również jest mowa o gasnących ciałach niebieskich - nie tylko o słońcu i księżycu, ale również o gwiazdach i planetach. 
" Gdy będziesz gasł, zakryję niebiosa i zaćmię ich gwiazdy. Słońce zasłonię obłokiem, a Księżyc nie zabłyśnie blaskiem. (8) Wszystkie jasne światła na niebie zaćmię z powodu ciebie; sprowadzę ciemność na twój kraj - mówi Wszechmocny Pan " - Ezechiel 32:7-8 BW

Z żadnego miejsca na ziemi, z żadnego satelity, czy obserwatorium nie będzie widać żadnej gwiazdy, żadnego ciała niebieskiego - wszystkie zgasną. Księżyc będzie czerwony a słońce również zgaśnie. Nie będzie to zaćmienie słońca przez księżyc - ale tak jak w przypadku innych gwiazd, będzie to cudowne, nadnaturalne wydarzenia i nie będzie trwało kilku minut. Dokona się ono po 3.5 rocznym wielkim ucisku, a nie we wrześniu 2015 roku czy 2016 albo 2017. Znowu szatan ośmieszy proroctwa biblijne, bo te różne rzeczy które mają nadejść we wrześniu 2015 roku nie nadejdą. 


Chłopiec/mężczyzna z 12 rozdziału objawienia to nie Jezus Chrystus i nie jest to wydarzenie które miało miejsce. Ale jest to opis przyszłości. Chłopiec to należący prawdziwe do Chrystusa, również okażą się wierni i ufający na początku panowania antychrysta i oni zostaną zabrani :

" I urodziła syna – mężczyznę, który będzie rządził wszystkimi narodami laską żelazną. I porwane zostało jej dziecko do Boga i do jego tronu " - Objawienie Jana 12:5 UBG - to porwane dziecko to zwycięzcy, którzy okażą się wierni do końca w czasach przyszłych : 


" Temu, kto zwycięży i zachowa aż do końca moje uczynki, dam władzę nad narodami.
27 I będzie rządził nimi laską żelazną, jak naczynia gliniane będą skruszeni, jak i ja otrzymałem od mego Ojca " - Objawienie Jana 2:26-27 UBG

Po porwaniu "urodzonego" - niewiasta ucieka na 3.5 roku. Więc porwanie dokona się gdzieś na początku 3.5 rocznego panowania antychrysta. 
"A kobieta uciekła na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni." - Objawienie 12:6 UBG 

" A gdy smok zobaczył, że został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować kobietę, która urodziła mężczyznę.
14 I dano kobiecie dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię, na swoje miejsce, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od węża. " - Objawienie Jana 12:13-14 UBG - najpierw kobieta rodzi mężczyznę a następnie dopiero ucieka na 3.5 roku. Chłopiec, niewiasta i reszta jej potomstwa - ci wszyscy to będą chrześcijanie ale na różnym etapie wierności Chrystusowi w trakcie przyszłych wydarzeń, w związku z czym nie wszyscy dostąpią pochwycenia - jedynie ci którzy okażą się zwycięzcami. A kim będą zwycięzcy to polecam przeczytać 2 i 3 rozdział Objawienia Jana - tam pisze wiele o nich.


dowodów na to że tzw pochwycenie nastąpi gdzieś na początku 3.5 rocznego panowania antychrysta jest wg mnie więcej. Ale o nich napiszę może innym razem. Czuwać - pragnąć być z Chrystusem, pragnąć Jego przyjścia, wyzwolenia nas z tych ciał śmierci, uwolnienia od upadłej natury, i zaprowadzenia nowych niebios i nowej ziemi gdzie będzie mieszkała sprawiedliwość a nie grzech, powinniśmy bez względy na termin pochwycenia czy końca świata. Zabrani będą tylko ci którzy będą czuwać, będą prawdziwie należeć do Chrystusa. 
Śmierć może nadejść na nas jeszcze dzisiaj - lepiej żyć codziennie dla Zbawcy i to nie ze strachu ale z miłości. Jako odpowiedź na Bożą miłość, która Ojciec i Syn okazali nam pierwsi. Nie ma się co emocjonować datami, terminami wydarzeń - szatan mieszał i będzie mieszał w tym obszarze. 
Wrzesień 2015 roku to oszustwo - nie będzie wtedy żadnego pochwycenia ani "końca świata". Również tetrady tak powiązywane z biblijnymi proroctwami nie mają z Biblią nic wspólnego. Czerwony księżyc o którym mówi Biblia - to będzie działanie Zbawiciela Jezusa Chrystusa - który stworzył wszechświat i utrzymuje go przy istnieniu -  http://mieczducha888.blogspot.com/2015/01/uprzywilejowana-planeta-kamstwa.html - http://mieczducha888.blogspot.com/2015/01/uprzywilejowana-planeta-kamstwa.html
Pan sprawi że słońce i inne wszelkie inne gwiazdy zgasną a księżyc w nadnaturalny sposób zrobi się czerwony jak krew, ale dokona się to jak mówi Biblia "PO UCISKU OWYCH DNI" - a te dni są kwestią nieznanej nam przyszłości - może zaczną się za kilka lat, a może za kilkanaście lub kilkadziesiąt albo później, ale nie będzie to miało miejsca we wrześniu 2015 roku. Wpierw jednak zanim nadejdzie wielki ucisk na tych którzy pójdą za Chrystusem a odrzuca antychrysta, wpierw musi nadejść wiele innych rzeczy - m.in początek boleści które zaczną się od wydarzenia : "naród wystąpi przeciwko narodowi, a królestwo przeciwko królestwu" : http://mieczducha888.blogspot.com/2015/05/poczatek-bolesci-to-kwestia-przyszosci.html - http://mieczducha888.blogspot.com/2015/05/poczatek-bolesci-to-kwestia-przyszosci.html2 komentarze:

  1. A czy pochwycenie nie wydarzy się raczej w momencie przyjścia Jezusa Chrystusa jak to wynika z opisu biblijnego?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. masz na mysli Ewangelię Mateusza 24:29-31 ?? to wydarzenie będzie "po ucisku owych dni" a więc po wielkim ucisku, a moim zdaniem pokazałem dowody że Biblia mówi o czymś innym niż Mt 24:29-31 i umiejscawia to gdzie na początku wielkiego ucisku. To co opisane w Mt 24:29-31 to, to samo co u Mateusza 13:40-43, 13:47-50 - jest to pewnego rodzaju pochwycenie ale nie to samo, co opisane w 1 liście do Tesaloniczan 4, czy pierwszym liście do Koryntian 15

      Usuń