Popularne posty

poniedziałek, 28 grudnia 2015

maska świątecznej obłudy część 1

MOŻNA JUŻ ZDJĄĆ MASKĘ 


Dla wielu nadeszła w końcu "normalność" - nie trzeba już udawać życzliwego, pokornego, dobrotliwego, miłosiernego, sprawiedliwego. Minęły tzw święta, więc można powrócić do całorocznego trendu - do normalności czyli :

- znowu można być złośliwym , być kłótliwym

- znowu można cieszyć się gdy ktoś się przewróci, zamiast pomóc wstać

- znowu można nienawidzić, znowu można rzucać innym kłody pod nogi

- znowu można naśmiewać się z innych, można obgadywać

- znowu można wyzywać innych, znowu można robić chamskie i sprośne żarty i opowiadać o nich

- znowu można zazdrościć, pożądać

- znowu można kłamać, oszukiwać, wyzyskiwać, okradać

- znowu można upijać się, narkotyzować

- znowu można gonić za mamoną

- znowu można słuchać i oglądać bezbożne rzeczy

- znowu można w domu, pracy czy szkole - być opryskliwym, wulgarnym

- znowu można być nieposłusznym rodzicom, znowu można im pyskować

- znowu można grozić ludziom, bić ich 

- znowu na spokojnie można oglądać pornografię i inne brudy

- znowu można dokuczać żonie czy mężowi,  znowu można zdradzać żonę czy męża

- znowu można nie interesować się dziećmi i ich wiecznością

- znowu można zaszyć się w pracy, lub pod przykrywką pójścia do pracy iść w miejsca grzechu

- znowu można robić miliony głupich rzeczy i popełniać grzechy jakie się chce - święta minęły, więc chrześcijaninem następnym razem będzie się na wiosnę - podczas Wielkanocy. Poudaje się znowu kilka dni, złoży się życzenia - oczywiście dotyczące pieniędzy i tego przemijającego ciała. Będzie się miłym, pokornym przy stole przed bliższa i dalszą rodziną, czy znajomymi, a potem znowu przerwa od bycia "chrześcijaninem". Zapewne do następnych katolickich świat jak bałwochwalcze boże ciało albo inne związane z błędnym - bałwochwalczym kultem - 15 sierpnia czyli Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - takiego wydarzenia nigdy nie było. Maria umarła.

Może to będzie 1 Listopada. A na pewno 24-26 Grudnia - wtedy znowu na kilka dni trzeba będzie poudawać w pracy, szkole czy domu. A potem znowu kilka miesięcy wolnych od bycia chrześcijaninem. Bo w Polsce słowo chrześcijanin to równa się katolik uczestniczący w rzymskich obchodach, świętach. Nie ważne jak się żyje, ważne że jest się na liście w spisach Rzymskiej organizacji - to wystarczy.
Możesz robić najgorsze brudy, grzechy a jeśli jesteś na liście "swoich" to nie martw się jesteś chrześcijaninem.Takie chrześcijaństwo podoba się większości - żyjesz sobie jak chcesz, poświęcasz czas na co chcesz. Żyjesz jakby Chrystus był martwy. Jakby Go nie było i nie miałbym stanąć kiedyś przed Nim. Jakby nie objawił Ojca i Jego miłości, łaski, sprawiedliwości - poudajesz kilka czy kilkanaście dni w roku i tak rok za rokiem... Pójdzie się najwyżej raz w tygodniu "do kościoła", raz na jakiś czas opowie się o swoich grzechach, usłyszy się że wszystko w porządku, masz odpuszczone i możesz dalej żyć jak żyłeś. Potem znowu sobie pójdziesz wymienisz swe przestępstwa innemu człowiekowi - on uspokoi sumienie mówiąc, że masz odpuszczone i dalej karuzela się kręci.Zawsze w zapasie jest też diabelska fałszywa nadzieja czyli czyściec - http://mieczducha888.blogspot.com/2015/10/zaduszki-polski-wspoczesny-odpowiednik.html - http://mieczducha888.blogspot.com/2015/10/zaduszki-polski-wspoczesny-odpowiednik.htmlChodziło się na msze, chodziło się do konfesjonału, obchodziło się święta. Czasami nawet się modliło. To jest na pewno wąska droga - bo ilu nie chodzi na msze, ilu nie wierzy że papież jest skałą, ilu nie chodzi do konfesjonału, ilu nie obchodzi w ogóle świąt !!
Takie "chrześcijaństwo" podoba się bardzo, wielu. To nic że chodzą całe życie do kościoła, a w codzienności zdarza im się upijać i mówić : " a co innego mi zostało ? "

To nic że nie wierzą, że Chrystus żyje, że umarł za ich grzechy i zmartwychwstał - to nic że w to nie wierzą. To nic że głupawe filmy, seriale, puste rozrywki ekscytują ich, pasjonują - ale oni są "chrześcijanami". Bóg jest Miłością i wszystko im wybaczy, a oni mogą sobie dalej żyć jak im się podoba i mogą spędzać czas na co im się podoba.to nic że "gwiazdy" śpiewające kolędy na co dzień żyją bezbożnie. Że chodzą często pół nagie, używają brudnego języka, że żyją od rozwodu do kolejnego małżeństwa, lub od jednego "partnera/partnerki do drugiego/drugiej. To nic, że Chrystus jest dla nich trupem. A Jego nauka dla nich to głupota. Ale śpiewają z pasją kolędę za kolędą.


To nic, że mass media przez kilka dni emocjonowały się dzieciątkiem, choinkami i całą oprawą. Podczas tych dni prawdziwy Chrystus był dla nich trupem, dlatego wszystko kręci się wokół dzieciątka. Dlatego dziś o Chrystusie już w mass mediach nic nie ma. Bo prawdziwy Chrystus był martwy dla nich tak w dniach 24-26 Grudnia jak i jest dziś martwy. Gdyby nie był martwy dla większości ludzi i mass mediów to ludzie inaczej by żyli, co innego byłoby w mass mediach.


Teraz czas na zajączki, pisanki. Trzeba znowu przygrać chrześcijanina - uszykować koszyczek z jedzeniem, pomalować jajka i pójść do tych, którzy uważają się za "duchownych" a reszta to  laikat, świeccy. Trzeba będzie znowu przed rodziną, w pracy poudawać miłego, pokornego, dobrego, życzliwego a potem znowu weźmie się urlop od bycia "chrześcijaninem".


Był zakrapiany śledzik w pracy, będzie i zakrapiane jajeczko na Wielkanoc. Przecież Chrystus rozmnożył wino - to co nam nie wolno pić alkoholu ?? - http://mieczducha888.blogspot.com/2016/02/chrystus-nie-zamieni-wody-w-alkohol.html


"Piękne" to "chrześcijaństwo" - na mszy śpiewasz Bogu, robisz jakieś religijne obrzędy, a wychodzisz i żyjesz jak ludzie tego bezbożnego świata. Żadnej różnicy nie widać. Bo nie ma jej. Ta organizacja czy Prawosławie i coraz więcej tych protestanckich to bezbożny świat pełną gębą ubrany w zwodnicze szaty chrześcijaństwa.

Na zewnątrz maska sprawiedliwości, pobożności, świętości, moralności a w środku wszelkie bezprawie, wszelki grzech ale skąd my znamy to. Ten sam system już był i wziął udział w morderstwie Sprawiedliwego :


" Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo jesteście podobni do grobów pobielanych, które z zewnątrz wydają się piękne, ale wewnątrz pełne są kości umarłych i wszelkiej nieczystości.
28 Tak i wy na zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, ale wewnątrz jesteście pełni obłudy i nieprawości. " - Ewangelia Mateusza 23:27-28 Uwspółcześniona Biblia GdańskaTak więc po owocach poznacie ich. (21) Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie. (22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? (23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie. (24) Każdy więc, kto słucha tych słów moich i wykonuje je, będzie przyrównany do męża mądrego, który zbudował dom swój na opoce. (25) I spadł deszcz ulewny, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, ale on nie runął, gdyż był zbudowany na opoce. (26) A każdy, kto słucha tych słów moich, lecz nie wykonuje ich, przyrównany będzie do męża głupiego, który zbudował swój dom na piasku. (27) I spadł ulewny deszcz, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, i runął, a upadek jego był wielki " - Mateusz 7:20-27 BW - uważajcie kogo czynicie swym pasterzem. Jeśli Pan Jezus nim nie będzie - psalm 23, a zamiast Niego wstawicie ludzi ale będziecie sami siebie oszukiwać, że i tak Pan jest waszym pasterzem to kłamstwo którym sami siebie będziecie zwodzić wyjdzie na jaw i nie przyniesie wam niczego dobrego. Uważajcie co robicie ... 
" Tak mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Poprawcie swoje drogi i czyny swoje, a sprawię, że mieszkać będziecie na tym miejscu! (4) Nie polegajcie na słowach zwodniczych, gdy mówią: Świątynia Pańska, świątynia Pańska, świątynia Pańska to jest! (5) Lecz jeżeli szczerze poprawicie swoje drogi i swoje czyny, jeżeli uczciwie stosować będziecie prawo między ludźmi, (6) jeżeli obcego przybysza, sieroty i wdowy nie będziecie uciskać i krwi niewinnej przelewać na tym miejscu ani też chodzić za cudzymi bogami na własną zgubę, (7) wtedy sprawię, że będziecie mieszkać na tym miejscu, w ziemi, którą dałem waszym ojcom, od wieków na wieki. (8) Oto wy polegacie na słowach zwodniczych, które nie pomogą. (9) Jak to? Kradniecie, mordujecie, cudzołożycie i krzywoprzysięgacie, składacie ofiary Baalowi i chodzicie za cudzymi bogami, których nie znacie, (10) a potem przychodzicie i stajecie przed moim obliczem w tym domu, który jest nazwany moim imieniem, i mówicie: Jesteśmy ocaleni - aby dalej popełniać te wszystkie obrzydliwości! (11) Czy jaskinią zbójców stał się w oczach waszych ten dom, który jest nazwany moim imieniem? Oto i Ja to widzę - mówi Pan. (12) Lecz idźcie do mojego miejsca w Sylo, gdzie niegdyś dałem mieszkanie mojemu imieniu, i zobaczcie, co z nim uczyniłem z powodu złości mojego ludu izraelskiego! (13) Otóż teraz, ponieważ dopuszczacie się tych wszystkich czynów - mówi Pan - i chociaż mówiłem do was nieprzerwanie i nieustannie, nie słuchaliście, i chociaż wołałem do was, nie odpowiadaliście, (14) uczynię domowi temu, który jest nazwany moim imieniem i na którym polegacie, oraz miejscu, które dałem wam i waszym ojcom, to, co uczyniłem z Sylo, (15) i odrzucę was od mojego oblicza, jak odrzuciłem wszystkich waszych braci, cały ród Efraima. (16) Lecz ty nie wstawiaj się za tym ludem i nie zanoś za nim błagania ani modlitwy, i nie nalegaj na mnie, gdyż cię nie wysłucham! (17) Czy sam nie widzisz, co oni robią w miastach judzkich i na ulicach Jeruzalemu? (18) Dzieci zbierają drwa, a ojcowie rozniecają ogień; kobiety ugniatają ciasto, aby wypiekać placki dla królowej niebios, cudzym bogom wylewa się ofiary z płynów, aby mnie obrażać. (19) Czy mnie tym obrażają - mówi Pan - czy nie raczej samych siebie ku zawstydzeniu własnemu? (20) Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto mój gniew zawzięty wyleje się na to miejsce, na ludzi i na bydło, na drzewa polne i na płody rolne - płonąć będzie i nie zgaśnie. (21) Tak mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Dodajcie swoje całopalenia do swoich krwawych ofiar i jedzcie mięso, (22) gdyż nic nie powiedziałem waszym ojcom, gdy ich wyprowadzałem z ziemi egipskiej, nic też nie nakazałem im w sprawie całopaleń i ofiar krwawych, (23) lecz tylko to przykazanie dałem im, mówiąc: Słuchajcie mojego głosu, a Ja będę waszym Bogiem, wy zaś będziecie moim ludem, postępujcie całkowicie tą drogą, którą wam nakazuję, aby się wam dobrze działo! (24) Lecz oni nie usłuchali i nie nakłonili swojego ucha, ale postępowali według skłonności i uporu swojego złego serca i odwrócili się do mnie tyłem, a nie twarzą. (25) Od tego dnia, gdy wasi ojcowie wyszli z ziemi egipskiej, aż do dnia dzisiejszego, posyłałem do was nieprzerwanie i nieustannie swoje sługi, proroków. (26) Lecz oni nie usłuchali mnie ani nie nakłonili swojego ucha, ale usztywnili swój kark i postępowali gorzej niż ich ojcowie. (27) Gdy więc będziesz mówił do nich wszystkie te słowa, oni cię nie usłuchają, gdy będziesz do nich wołał, oni ci nie odpowiedzą. (28) Mów więc do nich: To jest ten naród, który nie usłuchał głosu Pana, swojego Boga, i nie przyjął przestrogi; zaginęła prawda, starta została z ich ust! " - Księga Jeremiasza 7:3-28 Biblia Warszawska 

demony stały wtedy za kultem królowej niebios, i one stoją również za współczesną królowa niebios - http://mieczducha888.blogspot.com/2014/11/eucharystyczne-zwiedzenie-cud-mleka.html - http://mieczducha888.blogspot.com/2014/11/eucharystyczne-zwiedzenie-cud-mleka.html

http://mieczducha888.blogspot.com/2015/02/wystarczalnosc-chrystusa-upadek.html http://mieczducha888.blogspot.com/2015/02/wystarczalnosc-chrystusa-upadek.html


" Nienawidzę waszych świąt, gardzę nimi, i nie podobają mi się wasze uroczystości świąteczne. (22) Nawet gdy mi składacie ofiary całopalne i ofiary z pokarmów, nie mam w nich upodobania, a na ofiary pojednania z tłustych waszych cieląt nie mogę patrzeć. (23) Usuń ode mnie wrzask twoich pieśni!I nie chcę słyszeć brzęku twoich harf. (24) Niech raczej prawo tryska jak woda, a sprawiedliwość jak potok nie wysychający! "- Księga Amosa 5:21-23" A to wiedz, że w ostatecznych dniach nastaną trudne czasy.
2 Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, bezbożni;3 Bez naturalnej miłości, niedotrzymujący słowa, oszczercy, niepowściągliwi, okrutni, niemiłujący dobrych;4 Zdrajcy, porywczy, nadęci, miłujący bardziej rozkosze niż Boga;5 Przybierający pozór pobożności, ale wyrzekający się jej mocy. Takich ludzi unikaj.6 Z takich bowiem są ci, którzy wkradają się do domów i usidlają naiwne kobietki obciążone grzechami, wiedzione przez rozmaite pożądliwości;7 Które zawsze się uczą, a nigdy nie mogą dojść do poznania prawdy.8 Jak Jannes i Jambres sprzeciwiali się Mojżeszowi, tak też oni sprzeciwiają się prawdzie, ludzie o wypaczonym umyśle, odrzuceni jeśli chodzi o wiarę.9 Lecz daleko nie zajdą, bo ich głupota będzie jawna dla wszystkich, jak to się stało i z tamtymi.10 Ale ty pojąłeś moją naukę, sposób życia, dążenia, wiarę, wytrwałość, miłość i cierpliwość;11 Prześladowania, cierpienia, które mnie spotkały w Antiochii, w Ikonium i Listrze – prześladowania, które zniosłem, a ze wszystkich wyrwał mnie Pan.12 Tak i wszyscy, którzy chcą żyć pobożnie w Chrystusie Jezusie, będą prześladowani.13 Lecz ludzie źli i zwodziciele coraz bardziej będą brnąć w zło, błądząc i innych wprowadzając w błąd.14 Ty zaś trwaj w tym, czego się nauczyłeś i co ci powierzono, wiedząc, od kogo się tego nauczyłeś;15 I ponieważ od dziecka znasz Pisma święte, które cię mogą uczynić mądrym ku zbawieniu przez wiarę, która jest w Chrystusie Jezusie.16 Całe Pismo jest natchnione przez Boga i pożyteczne do nauki, do strofowania, do poprawiania, do wychowywania w sprawiedliwości;17 Aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła w pełni przygotowany. " 


http://mieczducha888.blogspot.com/2015/12/bog-nienawidzi-swiatowego-bozego.html


część 2 : http://mieczducha888.blogspot.com/2016/12/zyje-czy-jest-trupem-maska-swiatecznej.html
4 komentarze:

 1. Bardzo mądry konkretny przekaz.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szkoda, że tak rzeczywiście wygląda sytuacja. większość obchodzących święta już żyje czym innym - zbliżającym się Sylwestrem i tysiącami innych głupot, marności i tysiącami innych grzechów.

   za 12 miesięcy znowu nadejdzie "świąteczny klimat" a potem znowu powrót do bezbożnej normalności, oby dane im było przejrzeć na oczy i zobaczyć Prawdę - Chrystusa i nie podeptać po niej, ale ją umiłować.

   Usuń
 2. "To nic że nie wierzą, że Chrystus żyje, że umarł za ich grzechy i zmartwychwstał - to nic że w to nie wierzą. "

  Każdy kto twierdzi , że wierzy w Chrystusa musi się najpierw narodzić na nowo w Duchu Świętym. Jeżeli tak się nie stanie jego tak zwana wiara będzie niestety martwa podobnie jak postać przedstawiająca Chrystusa wiszącego na krzyżu w KRK do której się modli a tym samym również jego uczynki , które i tak nie mogą go zbawić :-(

  Pozdrawiam w Jezusie Chrystusie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " Ale wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest jego " - Rzymian 8:9 ...... bez posiadania ducha Chrystusowego nie można być uczniem Chrystusa. A przecież słowo uczeń to synonim chrześcijanina. Więc kto nie ma ducha Chrystusowego nie jest chrześcijaninem - codzienne życie, postępowanie pokazuje albo prawdziwe chrześcijańskie życie, albo co najwyżej pozory pobożności, w które ubrany jest codzienny, bezbożny styl życia

   " Potem poszedł do Tarsu, aby odszukać Saula, (26) a gdy go znalazł, przyprowadził go do Antiochii. I tak się ich sprawy ułożyły, że przez cały rok przebywali razem w zborze i nauczali wielu ludzi; w Antiochii też nazwano po raz pierwszy uczniów chrześcijanami " - Dzieje Apostolskie 11:25-26 BW - w Antiochii uczniów po raz pierwszy nazwano chrześcijanami.

   Usuń